Medapharma
Pfeil  

MEDANET
  

Правові застереження / Умови використання

Вступ

MEDA Pharma GmbH & Co. KG, Bad Homburg v.d.H., Німеччина, пропонує вам уважно прочитати ці Умови використання. У разі подальшого використання цього веб-сайту ви погоджуєтеся робити це відповідно до наведених нижче умов. Положення Умов використання не складають будь-яких договірних або інших прав користувача стосовно MEDA або будь-якої з її афілійованих компаній, зокрема – у межах значення цих Умов використання – MEDA Pharma GmbH & Co. KG та інших компаній групи MEDA.

MEDA Pharma залишає за собою право змінювати, видаляти або доповнювати зміст цього веб-сайту будь-коли без попереднього повідомлення.

Загальні відомості

Зауважте, що вся інформація на цьому веб-сайті надається виключно в довідкових цілях. Зокрема, будь-які вміщені тут відомості за жодних обставин не можна розцінювати як медичну консультацію. У разі потреби в консультації щодо певних проблем зі здоров'ям та/або використання будь-якого фармацевтичного засобу, представленого на веб-сайті, зверніться до фахівця з медицини.

Відсутність гарантій

MEDA Pharma намагається підтримувати актуальність даних на веб-сайті. Проте MEDA Pharma не зобов'язана оновлювати цей веб-сайт і не надає жодних гарантій щодо повноти, точності та своєчасності інформації на цьому веб-сайті. MEDA Pharma відмовляється від будь-якої та всієї відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок або у зв'язку з використанням цього веб-сайту та/або вміщених на ньому відомостей.

Посилання

На цьому веб-сайті можуть міститися посилання на веб-сайти, що обслуговуються та/або контролюються третіми сторонами. MEDA Pharma не несе відповідальності за вміст таких веб-сайтів.

Відомості щодо певних країн

Інформація, надана на цьому веб-сайті або на веб-сторінках інших компаній MEDA Pharma, пов'язаних із цим веб-сайтом, може бути не цілком доцільною для певних відвідувачів: назви продуктів або товарні знаки можуть відрізнятися залежно від країни використання, певні продукти можуть бути призначені для продажу тільки в певних країнах тощо. Щоб отримати докладніші відомості щодо продуктів, доступних у вашій країні, зверніться до місцевої компанії MEDA або до свого лікаря.

Інтелектуальна власність

MEDA Pharma володіє усіма вміщеними на цьому сайті товарними знаками, комерційними назвами, емблемами тощо («товарними знаками») або має ліцензії на них. Використання цих товарних знаків, назви компанії MEDA та емблеми компанії суворо заборонено, за винятком випадків, явно передбачених цими Умовами.

Авторське право

Увесь вміст цього сайту підлягає дії авторських прав MEDA Pharma або третіх сторін та може використовуватися тільки за умови, що:

  1. таке використання має довідкову та некомерційну або особисту мету;
  2. використовуваний вміст не змінюється; і
  3. на всіх виготовлених копіях розміщено відповідне застереження про авторське право.

Конфіденційність

Під час використання веб-сайту MEDA Pharma ви не розкриваєте будь-яких особистих даних. Відвідуючи наш веб-сайт, ви надаєте лише загальні відомості (наприклад, дату й час такого відвідування), які не будуть використовуватися для ідентифікації особи користувача. Ми залишаємо за собою право використати такі загальні відомості для ведення статистики та вдосконалення вигляду нашого веб-сайту.

Особисті дані, у разі подання вами таких даних, збирає лише MEDA Pharma. Ці дані використовуватимуться лише з метою, із якою їх було подано.

Ви можете переглянути та за потреби виправити будь-які відомості, надані вами через веб-сайт і збережені MEDA Pharma, що стосуються вас особисто. Крім того, у будь-який момент ви можете відкликати свою згоду на подальше використання своїх особистих даних.

Для цього вам слід звернутися до нашого працівника із захисту даних:
Anorte Ristow
Тел.:++49-6172-888-01
Факс:++49-6172-888-2740
Електронна пошта: datenschutz(at)medapharma.de